Zarejestruj się i odbierz 5% rabatu na pierwsze zakupy

Darmowa dostawa od 500 zł!

Dobierz olej z Amsoil (USA):

Kontakt

MOBILIS Dariusz Romaniak

Szczodrkowice 171
32-043 Szczodrkowice
woj. małopolskie
Email:sklep@olejesyntetyczne.pl
Zadzwoń: 509531350

Syntetyczne oleje silnikowe

Amerykańska firma AMSOIL to lider w dziedzinie samochodowych syntetycznych środków smarnych, która wyprodukowała pierwszy syntetyczny olej silnikowy kwalifikowany przez API (Amerykański Instytut Naftowy) i dokonała tego już w roku 1972. Zaufaj bogatemu doświadczeniu AMSOIL – wiodącej firmie produkującej syntetyczne oleje do aut, zapewniającej najlepszą ochronę Twojemu silnikowi w każdych warunkach. AMSOIL to  firma, która produkuje najbardziej zaawansowane technologicznie oleje na świecie, tylko w jednej fabryce AMSOIL INC. w Superior w USA.

Nasz sklep internetowy - www.olejesyntetyczne.pl - zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz dystrybucją artykułów z szerokiej palety produktów firmy AMSOIL przeznaczonych dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz maszyn i urządzeń zasilanych silnikami spalinowymi.

Wybierając olej silnikowy, przekładniowy lub smar, warto wiedzieć, jakimi parametrami należy się kierować. W pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na zalecenia producenta samochodu. W instrukcji obsługi większości maszyn z silnikami spalinowymi można znaleźć kluczowe informacje. Jednym z najważniejszych parametrów jest baza produktu, która w przypadku olejów firmy AMSOIL jest zawsze syntetyczna. 

Flagowymi produktami marki AMSOIL, są syntetyczne oleje silnikowe. To ta wersja produktu do smarowania jest jedną z najczęściej wybieranych i cenionych przez właścicieli aut. W przeciwieństwie do opcji mineralnej, syntetyczna wyróżnia się długotrwałym utrzymywaniem parametrów smarowania. Warto podkreślić, że tego typu preparaty są wytrzymałe na wysokie temperatury i naciski. Wersja syntetyczna produktu do układu napędowego marki AMSOIL wraz z filtrem oleju stanowi najlepsze zabezpieczenie dla silnika samochodu i maksymalnie wydłuża jego żywotność.

W naszym sklepie możesz znaleźć różnorodne produkty marki AMSOIL do aut, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Odpowiednia dbałość o układ napędowy czy przekładnie wpływa korzystnie nie tylko na stan techniczny samochodu, ale również komfort jego użytkowania. Produkty do smarowania napędu aut są z pewnością jednymi z najważniejszych, jakie musisz zapewnić dla dobrej kondycji swojego pojazdu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl